Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
lisa Ms. lisa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Tuteng Anti-Counterfeiting Co., Ltd.

lisali@szfw315.com

86-0755-89955651

Rreth nesh

Rreth nesh


Shenzhen Tuteng Anti-Falsifikim Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2001, e vendosur në Shenzhen të Guangdong, Kinë. Specializuar në përvojën 20 vjeçare në paketim dhe shtypje.Ajo ka burime të bollshme, transport të përshtatshëm dhe ekip profesional të dizajnit, ekip efikas të shitjeve.


Ajo zotëron dhoma standarde fabrike, më shumë se 3000 metra katrorë të sipërfaqes së fabrikës.


Ajo ka rreth 80 punonjës (përfshirë fabrikën dhe zyrën). Kompania jonë miraton SGS.


Produktet shiten në të gjithë botën si Evropa dhe Amerika, Azia Juglindore, Lindja e Mesme etj.


Fabrika ndjek klientin e politikës së parë, cilësinë e parë dhe shërbimin në një qëllim të klasit të lartë.


Pajisjet e kompanisë sonë janë të mira, teknika është e avancuar. Që nga themelimi i saj, kompania vazhdon të jetojë deri në bindjen: shitja e ndershme, cilësia më e mirë dhe përfitimi për klientët.


Produkti ynë kryesor është etiketimi hologram, etiketa vetë ngjitëse, fletë metalike e nxehtë vulosje, ngjitës QL holografik, afishe e guaskës së vezëve, afishe e brishtë, kasetë VOID, afishe anti-ngatërruese etj.


Procedura e punës është bërja e skedarit --- pllakë metalike --- vulosje e nxehtë e fletës metalike --- bërja e ngjitëses-ekranit të mëndafshit - ndarja e ndarjes në rrotull-inspektimi QC-paketimi në kuti --- dërguar agjentit të transportit - siguroni numrin e ndjekjes .


Ne premtojmë se do të jemi të përgjegjshëm deri në fund sapo të fillojë shërbimi ynë. Ne po shohim përpara marrjen e pyetjeve tuaja dhe krijimin e një marrëdhënie afatgjatë të biznesit për të fituar përfitim reciprok.

Produktet e nxehta

certificates

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim